Explore our flavor and fragrance capabilities in your native language.

Chinese
Czech
Dutch
English
French
German
Hungarian
Italian
Polish
Romanian
Serbian
Spanish (Americas)
Spanish (Spain)
Close Menu

Kawa

Nasze pełne podejście do dostosowywania zapewnia możliwość stworzenia pożądanego profilu sensorycznego sformułowanego w aplikacji. Zapewniamy pojedyncze lub wielokrotne źródła pochodzenia lub możemy użyć Twoich ziaren. Nasze możliwości techniczne pozwalają nam na zapewnienie szerokiej gamy ofert od ekonomicznych do premium. Wierzymy w rzemieślnicze podejście do kawy. "Rzemieślnicze jedzenie" jest definiowane jako starannie przygotowane z wysokiej jakości składników. Rozszerzamy tę definicję na nasze portfolio kawowe

Skontaktuj się z naszymi ekspertami

 • Proszę podać tylko służbowy adres e-mail.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Innowacje smakowe

Centrum Innowacji Smaku SRS

Nowoczesny obiekt o powierzchni 25,000 stóp kwadratowych zapewnia butikowe doświadczenia klientów, które zachęcają do innowacji, współpracy i eksperymentowania z modną żywnością, napojami, smakami i składnikami.

SRS Center for Taste Innovation

Najnowsze trendy smakowe

Nasi wewnętrzni analitycy rynku współpracują bezpośrednio z naszymi specjalistami ds. aromatów, aby opracować smaki reprezentujące najnowsze trendy w branży. Opracowujemy indywidualne raporty o trendach w oparciu o najnowsze premiery produktów, raporty z badań rynkowych, źródła danych i szum w mediach społecznościowych, aby przedstawić Ci nasze rekomendacje.

Pilotażowe przetwarzanie termiczne

Dedykowany do współpracy i wsparcia klientów, nasz najnowocześniejszy zakład pilotażowy to przestrzeń do rozwoju i testowania produktów. W ramach tej przestrzeni znajdują się oddzielne sekcje do ekstrakcji i innych technologii eksperymentalnych, pilotażowego przetwarzania termicznego oraz możliwości aseptycznego napełniania opakowań bag-in-box (BIB).

pilot plant equipment

Możliwości produkcyjne

Nasze możliwości produkcyjne obejmują między innymi: mieszanie smaków i kolorów na sucho, suszenie rozpyłowe i enkapsulację, obróbkę termiczną, mieszanie smaków w płynie, mieszanie witamin i nutraceutyków, ekstrakcję, emulsje, destylację, oleożywice, pakowanie porcji do sprzedaży detalicznej oraz pakowanie z dużą prędkością. Zapewniamy również niestandardowe rozwiązania produktowe, aby spełnić specyficzne potrzeby produkcyjne naszych klientów. Nasze położenie geograficzne zapewnia ciągłość procesów i doświadczenie w zakresie dystrybucji w obsłudze naszych klientów.

 

Możliwości pakowania

 • Opakowania porcjowe
  • Płyny
  • Pasty
  • Proszki
 • Opakowania detaliczne z prywatną etykietą
  • Szeroka gama dostępnych rozmiarów opakowań
man packaging products

Rozwój produktu

Dzisiejszy konsument chce dokładnie wiedzieć, skąd pochodzą składniki i smaki oraz jaka historia kryje się za jego produktami spożywczymi i napojami. Pracownicy firmy Flavorchem zajmujący się opracowywaniem i stosowaniem smaków ściśle współpracują z naszymi klientami, aby opracować produkty spełniające pożądany profil organoleptyczny i parametry prawne, które sprawią, że Twój produkt będzie wyjątkowy i wyróżni się na rynku.

beverage development

Szkolenie z zakresu aromatów

Oferujemy dostosowane do potrzeb programy szkoleniowe na różne tematy, takie jak trendy smakowe i rozwój smaku. Tematy mogą być dostosowane do branży lub zainteresowań klienta.

Wsparcie w zakresie jakości i przepisów

Nasze zaangażowanie w jakość i bezpieczeństwo jest zintegrowane z wszystkimi aspektami działalności firmy Flavorchem. Monitorujemy i analizujemy kluczowe wskaźniki wydajności, stosując politykę ciągłego doskonalenia, czego przykładem jest nasz certyfikat Safe Quality Foods (SQF) (USA) i BRC (Europa).

Katalog produktów online